here press Friendship astrology press Chinese astrological signs by month Astrology compatibility chart aquarius Horoscope match Susan miller astrology scorpio woman Zodiac sign characteristics chinese Indian numerology Zodiac signs compatibility with cancer Free numerology reading name date birth site Chinese astrology signs calendar Moon signs zodiac astrology information link Love compatibility numerology site Numerology horoscopes for 2016 Astrology zodiac signs and dates Chinese astrology compatibility chart free Business numerology compatibility calculator Numerology Zodiac signs characteristics yahoo link Tamil astrology constellations and astrology numerology class online astrology matt grant shayne lamas
m
 
 
 
 
 
 
Репортаж ТК «Візит» - «Тьомкінські дні-2013»
Докладніше..

Репортаж ТК «Візит» - «День Європи в Кременчуці»
Докладніше..

Фестиваль «Тьомкінські дні-2013 у Кременчуці»

- перше масштабне музично-театральне дійство, що відбулося 18-19 травня і було присвячене всесвітньовідомому композитору із Кременчука – Дмитру Тьомкіну, володарю чотирьох Оскарів та 22-х номінацій на цю найпрестижнішу нагороду у кіномузиці, а також кількох інших міжнародних нагород.

Докладніше..

«Тьомкінські дні-2013 у Кременчуці»

18-19 травня 2013 року відбувся відкритий регіональний фестиваль-огляд інструментальної музики «Тьомкінські дні у Кременчуці».

Організаторами виступили управління культури Полтавської обласної державної адміністрації, управління культури і туризму Кременчуцької міської ради, Національна спілка композиторів України та Полтавський обласний осередок Національної спілки композиторів України.

Докладніше..

Дискусія «Полтавщина і Україна у світовому музичному просторі театру і кіно»

19 травня 2013 року о 13.00 (реєстрація з 12:30)у Кременчуцькому міському Палаці культури (аудиторія 52, 3й поверх, бульвар Пушкіна, 2, м. Кременчук) відбудеться дискусія на тему«Полтавщина і Україна у світовому музичному просторі театру і кіно».

Докладніше..

Тьомкінські дні-2013 у Кременчуці
Тьомкінські дні-2013 у Кременчуці

17 травня 2013 року Екскурсія Кременчуком «Кроками світових геніїв» для міжнародних гостей "TIOMKIN DAYS IN KREMENCHUK"

18,19 травня 2013 року у фойє Кременчуцького міського Палацу культури"Творчий вернісаж" - мистецькі роботи художників, майстрів народного мистецтва та Hand made

19 травня 2013 року о 13:00 годині у Кременчуцькому міському Палаці культури Круглий стіл музи кознавців «Полтавщина і Україна у світовому музичному просторі театру та кіно» та прес-конференція

19 травня 2013 року о 15:00 годині у Кременчуцькому міському Палаці культури Творчий проект "Кременчук - місто першої музичної консерваторії в Російській імперії".

19 травня 2013 року о 16:30 годині у Кременчуцькому міському Палаці культури Концерт за участю Полтавського симфонічного оркестру (художній керівник і диригент - народний артист України В. Скакун) з творів Дмитра Тьомкіна

Докладніше..

II Международный джазовый фестиваль “Energy” имени Дмитрия Темкина.

II Международный джазовый фестиваль “Energy” имени Дмитрия Темкина.16 – 18 мая 2012г. в Кременчуге Полтавской обл. пройдет II Международный джазовый фестиваль “Energy” имени Дмитрия Темкина. Место проведения: Большой зал Городского дворца культуры г. Кременчуг (бул.Пушкина,2).

В рамках фестиваля будет проведен Конкурс пианистов-импровизаторов им.Дмитрия Темкина, который будет проходить при поддержке школы джазового и эстрадного искусств (г.Киев) и лично ее директора Петра Полтарева.

Жюри конкурса возглавляет Владимир Соляник.

Докладніше..

Прес-конференція за підсумками проекту «Тьомкінські дні-2011 – дні європейської культури у Кременчуці»

30 травня 2011 р. о 13.00 у Кременчуцькому краєзнавчому музеї (вул. Жовтнева, 2, 2 поверх, експозиційна зала) відбулася прес-конференція за підсумками проекту «Тьомкінські дні-2011 – дні європейської культури у Кременчуці».

У прес-конференції взяли участь представники управління культури виконкому Кременчуцької міської ради, ЗМІ, краєзнавці та представники творчої інтелігенції міста Кременчука.

Докладніше..

Концерт-перфоманс «Тьомкінські дні-2011» зібрав аншлаг у Кременчуці

20 травня 2011 р. у Кременчуцькому міському Палаці культури відбувся концерт-перфоманс «Тьомкінські дні-2011», присвячений Дмитру Тьомкіну – вихідцю з Кременчука, володарю 4 Оскарів за музику до кінофільмів.

Концерт розпочався перфомансом за участі художників, фотографів та музикантів, які демонстрували креативний погляд на біографію Маестро. У фойє Палацу культури лунав саксофон, були інсталяції з живих скульптур, що символізували різні країни, в яких жив та творив Маестро. Художники в цей час на великому полотні зображали художні асоціативні ряди. Пізніше за пензлі взялися і глядачі, як діти, так і дорослі. Спільна картина виявилася колоритною, на ній була і українська хатинка і переплетені кольори прапорів багатьох країн.

Докладніше..

У Кременчуці відбудеться концерт-перфоманс «Тьомкінські дні-2011».

20 травня 2011 р. о 18.30 у міському Палаці культури (бульвар Пушкіна, 2) відбудеться концерт-перфоманс «Тьомкінські дні-2011».

«Тьомкінські дні-2011» присвячено вихідцю з Кременчука, композитору Дмитрові Тьомкіну. Захід почнеться перфомансом за участі художників, фотографів та музикантів, які продемонструють креативний погляд на біографію Маестро. Концертна програма складатиметься з виступів музичних колективів міста з творами композитора Тьомкіна.

Докладніше..

Вдова Дмитра Тьомкіна місіс Олівія Тьомкіна Дуглас відвідає Україну

Промоція музики маестро Дмитра Тьомкіна – це складова іміджу Кременчука, як відкритого цивілізованого сучасного європейського міста з багатою і колоритною культурою.

Ініціативи щодо популяризації музики Тьомкіна у Кременчуці привернули увагу та були підтримані на міжнародному рівні. Так, американським музикантом, сучасним продюсером музики Тьомкіна, Патріком Русом, спеціально для кременчуцьких духових оркестрів були надані партитури творів композитора Тьомкіна.

Докладніше..

Відкрите голосування за малюнки учасників конкурсу “Творчість Дмитра Тьомкіна очима юних кременчужан”

12 квітня розпочалося відкрите голосування за малюнки учасників конкурсу “Творчість Дмитра Тьомкіна очима юних кременчужан”. Воно триватиме до 18 травня.

Участь у конкурсі взяли 15 дітей у віці від 12 до 15 років. Експертна комісія відібрала 6 малюнків. Онлайн-голосуванням буде визначено переможця конкурсу. Голосувати за малюнки можна тут.

Докладніше..

Інформація про життя та творчість композитора Тьомкіна доступна у бібліотеках Кременчука

8 лютого 2011 року у Кременчуцькій центральній бібліотеці для дорослих відбулася презентація напрацювань проекту «Тьомкінські дні 2011 – дні європейської культури у Кременчуці». На заході були присутні бібліотечні працівники міста. Під час зустрічі бібліотекарі міста отримали зібрані в рамках проекту інформаційні матеріали, аудіо і відео, що стосуються життя та творчості композитора Дмитра Тьомкіна. Це дозволить зробити інформацію про всесвітньовідомого земляка доступною у всіх бібліотеках міста. Саме з такою метою бібліотекарі і ініціювали цю зустріч.

Докладніше..

Оголошується конкурс малюнків на тему «Творчість Тьомкіна очима юних кременчужан».

В рамках проекту «Тьомкінські дні 2011 – дні європейської культури у Кременчуці», який реалізується за фінансової підтримки Європейської програми Міжнародного Фонду «Відродження», оголошується конкурс малюнків на тему «Творчість Тьомкіна очима юних кременчужан».

Метою конкурсу є підвищення обізнаності учнів загальноосвітніх шкіл міста про внесок вихідця з Кременчука композитора Дмитра Тьомкіна у розвиток європейської та світової культури.

Докладніше..

Громадськість Кременчука пропонує встановлення пам’ятного каменя на честь видатного земляка Дмитра Тьомкіна

16 листопада 2010 року у Кременчуцькому краєзнавчому музеї (вул. Жовтнева, 2, експозиційна зала) відбувся круглий стіл на тему «Всесвітньовідомий композитор Дмитро Тьомкін – наш земляк». Резолюцію круглого столу, як пропозицію встановлення у Кременчуці пам’ятного каменя на честь видатного земляка Дмитра Тьомкіна, було вирішено передати на розгляд до міської ради.

Докладніше..

Літературно-музичний Клуб ім. Тьомкіна

Школами міста Кременчука подорожує літературно-музичний Клуб ім. Д.Тьомкіна. Програма літературно-музичних віталень Клубу направлена на підвищення обізнаності кременчуцьких учнів про внесок їх земляка Дмитра Тьомкіна у розвиток європейської та світової культури.

Докладніше..

Архівні дослідження біографії Дмитра Тьомкіна

У липні 2010 року з метою пошуку біографічних матеріалів про родину Тьомкіних були проведені архівні дослідження у Державних архівах Полтавської та Кіровоградської областей. Нас цікавили біографічні факти з життя родини Тьомкіних, які б висвітлювали період їхнього життя у Кременчуці, а саме: місце розташування родинного будинку, початкова освіта композитора, генеалогія роду.

Записи у Адресних календарях Полтавської губернії 1900 та1904 років свідчили про те, що у 1900 році родина Тьомкіних мешкала у будинку Ліпавського по Херсонській вулиці, сучасна назва – Карла Маркса. З 1904 року Тьомкіни вже мешкали у будинку Паризьких по вулиці Докторській, сучасна назва – Радянська.

Докладніше..

У Кременчуці пройшла дискусія на тему «Форми та методи роботи з учнями у поданні краєзнавчого матеріалу»

7 вересня 2010 року з 11.00 до 16.00 під час дискусії, яка відбулася у Кременчуцькому ліцеї №4, педагоги-організатори та соціальні педагоги шкіл міста говорили про форми та методи роботи з учнями у поданні краєзнавчого матеріалу.

У ході дискусії були напрацьовані варіанти форм та методів роботи з учнями для їх практичного застосування у школах міста під час роботи Літературно-музичного клубу ім. Тьомкіна, що діятиме в рамках проекту «Тьомкінські дні-2011 – дні європейської культури у Кременчуці».

Докладніше..

Вітаємо Вас!

Цей сайт створено в рамках проекту «Тьомкінські дні-2011 – дні європейської культури у Кременчуці».

Проект реалізується громадською організацією «Фонд розвитку громади міста Кременчука» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

Мета Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» – сприяння європейській інтеграції України шляхом фінансової та експертної підтримки громадських ініціатив. Детальніше: www.irf.ua

Впродовж терміну реалізації проекту планується підвищити обізнаність кременчужан про внесок їх земляка Дмитра Тьомкіна, всесвітньовідомого композитора, володаря чотирьох Оскарів у розвиток європейської та світової культури та популяризувати у Кременчуці світові творчі здобутки маестро.

В рамках проекту заплановано ряд заходів на рівні міста Кременчука, серед яких:

  • розробка та запуск цього веб-сайту, присвяченого життю (зокрема дитинству у Кременчуці) та творчості Д.Тьомкіна;
  • робота пересувного літературно-музичного Клубу ім. Тьомкіна у школах Кременчука;
  • Інформаційні дні (травень 2011 року), які (поміж інших інформаційних заходів) включатимуть проведення урочистого заходу з концертною програмою, присвяченого Дню народження всесвітньовідомого композитора Д.Тьомкіна.

Цими заходами маємо на меті закласти фундамент для продовження діяльності, спрямованої на вшанування пам’яті Д.Тьомкіна, з можливістю її розширення до регіонального та міжнародного рівня.

 
 
 
   
 
 

TIOMKIN DAYS IN KREMENCHUK – промоційний проект Кременчука, метою якого є розвиток культурного туризму шляхом презентації та просування історичних культурних особливостей міста та його творчого потенціалу в Україні, Європі та світі.
Права на сайт належать Центральній міській бібліотеці імені Максима Горького (Кременчук).
Статьи.